Titles you rated
You and I Are Polar OppositesRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0