Movies
Ratings
306
The IncrediblesRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5
OculusRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0