Series
Ratings
15
The Boyfriend Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
원피스 16기Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- #homequakeRated ★ 5.0