Movies
Ratings
167
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0