Titles you rated
Closing DynastyRated ★ 4.5
The AfterRated ★ 1.5- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.5- TouchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5- 4000BPMRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.5- The Mountain Between UsRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0- Fake LiesRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 2.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 1.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
- Blossom GraduationRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.5