Titles you rated
- Umamusume: Pretty Derby – Road to the Top the MovieRated ★ 3.0
Shin Kamen RiderRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
KaldalonRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 1.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0