Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Tsurune the Movie: The First ArrowRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.0
Free! – the Final Stroke – the second volumeRated ★ 3.5
Free!: The Final Stroke – Part 1Rated ★ 3.5
Free!: Take Your MarksRated ★ 3.5
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0