Series
Ratings
65
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0