Series
Ratings
51
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0