Series
Ratings
16- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0