Titles you rated
50/50Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
PossessorRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Frozen FeverRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 2.0