Titles you rated
GachiakutaRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0