Titles you rated
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- GintamaRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0