Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
86Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
LazarusRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0