Series
Ratings
25
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5- AjinRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5