Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Conan O'Brien Must Go Season 1Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0