Movies
Ratings
127
WhiplashRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0