Series
Ratings
59
Long VacationRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0