Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
PadakRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0