Series
Ratings
329
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0