Movies
Ratings
123
100 MetersRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Truth or DareRated ★ 2.5- As the Gods WillRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0- WishRated ★ 1.5
The King of PigsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.0