Movies
Ratings
129
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
The Golden CompassRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 1.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0