Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 4.0