Series
Ratings
69
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Friends from CollegeRated ★ 4.0
Friends from College Season 1Rated ★ 4.5
Together: Treble WinnersRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0