Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0