Series
Ratings
13- 어쨌든 서른Rated ★ 3.0
AnaonRated ★ 4.0
Untouchable LoversRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Hottest CouplesRated ★ 3.0
Sweet GamesRated ★ 2.0
Devils LineRated ★ 2.0
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 1.0
Royal FamilyRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0