Series
Ratings
100
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
ScandalRated ★ 5.0
ScandalRated ★ 5.0
ScandalRated ★ 4.5
ScandalRated ★ 5.0
ScandalRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 5.0
How to Get Away with Murder Season 5Rated ★ 5.0
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0