Series
Ratings
209
Huge In FranceRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- LoveRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.5
BarryRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Leaving NeverlandRated ★ 4.0
Will & GraceRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5