Series
Ratings
45
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0