Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 4.0
Miracles from HeavenRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0