Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0