Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0