Titles you rated
UndergroundRated ★ 3.5
Soup and IdeologyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0- Yen Town Band/Swallowtail Butterfly Ai no UtaRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5