Titles you rated
Running TurtleRated ★ 5.0
White NightRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0- AliveRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0