Series
Ratings
17
KairosRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0