Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0