Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5