Series
Ratings
73
Operation LoveRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0