Series
Ratings
30
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5