Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5