Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
TazzaRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0