Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- 원피스 18기Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0