Movies
Ratings
21
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.5