Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0