Series
Ratings
113
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
SynanthropeRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 주관식당Rated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 2.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0