Movies
Ratings
20
The PianistRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0