Titles you rated
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5