Titles you rated
PixelsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0