Movies
Ratings
393
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Joy RideRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0