Series
Ratings
205
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 0.5
DuelRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Marriage ContractRated ★ 0.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 0.5
Angry MomRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Money FlowerRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0